Tatranský okrášľovací spolok

Tatranský okrášľovací spolok je občianske združenie, ktoré si kladie za cieľ ochranu a obnovu Vysokých Tatier. Naším hlavným cieľom je prispieť k pokoju a rozvoju Vysokých Tatier, aby sa v našich veľhorách obyvatelia a návštevníci cítili dobre a pokojne. Preto si za cieľ kladieme vyvijáť a smerovať všetky naše aktivity a prostriedky na to, aby sa pokoj a rovnováha ukrytá v srdci hôr transformovala do pokoja a rozvahy obyvateľov a návštevníkov Tatier. Preto je našou prioritou podpora, materiálna a nemateriálna, tých projektov, ktoré svojim charakterom sú schopné privodiť pokoj a v konečnom dôsledku prinášajú obrodu, pokoj obyvateľom hôr a ich návštevníkom.

Tatranský okrášľovací spolok sa cíti byť pokračovateľom Uhorského karpatského spolku s 19. storočia. Ctí si jeho odkaz a máme v záujme pokračovať v ňom.

Projekt TATRANSKÉ HARABURDY - http://www.tatranske-haraburdy.sk/

Projekt Tatranské haraburdy nie je len o odstrašujúcich objektoch vo Vysokých Tatrách. Súčasťou stránky sú aj odkazy na kultúrne pamiatky vo Vysokých Tatrách podľa jednotlivých osád, ktoré sú naopak v stave, ktorý zodpovedá zaradeniu medzi kultúrne pamiatky Slovenska. Ďalšia časť stránky je venovaná pamätným miestam. Stránka by sa mala postupne dopĺňať aj na základe podnetov od verejnosti.

 

 

Umiestnenie

Grandhotel Starý Smokovec
Starý Smokovec 38
Vysoké Tatry
Slovensko
49° 8' 17.5488" N, 20° 13' 0.5376" E
Telefónne číslo 1: 
052-4780 509
Telefónne číslo 2: 
0911-678670
Fax: 
052-4422 157
Typ organizácie: 
Občianske združenie

  • Verzia pre tlač
  • Poslať priateľovi
  •  

Tatranský okrášľovací spolok
2 máj 2011 - 10:12
You are not authorized to access this content.

Mapa

Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

Tatranský okrášľovací spolok

Prihlásenie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Najnovšie blogy